Referencie

 SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ

Prečítajte si názory a skúsenosti osôb a spoločností, ktorí vyskúšali moje služby „na vlastnej koži“. Zároveň ďakujem mojim klientom, ktorí boli ochotní sa podeliť o svoju skúsenosť so širokou verejnosťou.

 

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok. Účastníci tiež uviedli, že tento spôsob individuálneho poradenstva považujú za veľmi efektívny, pretože sa zamysleli nad dôležitými otázkami, nad ktorými sa doteraz nezamýšľali, lepšie spoznali sami seba a tak sa naučili sami so sebou efektívnejšie pracovať.

Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne! Význam, kvalita, rozsah a hĺbka dosahu jeho služieb širokej verejnosti je prakticky nezrovnateľná s podobnými agentúrami hlavne vďaka daru a schopnosti skutočne porozumieť človeku, ktoré PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. v sebe prechováva. Nestalo sa mi s ním ešte ani raz, aby o niečom nevedel, či na tú – onú tému nenašiel adekvátne riešenie.

Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Stretnutia s pánom Ľubošom Ďurdiakom sú jedinečnou príležitosťou ako lepšie spoznať vlastný potenciál a dozvedieť sa ako ho efektívne využívať. Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.

Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Poradenské stretnutie s Dr. Ľubošom Ďurdiakom hodnotím veľmi pozitívne v znamení uvoľnenia a poznania. Cítila som sa dobre, nenútene a prirodzene napriek tomu, že mi nehovoril to, čo som chcela počuť, ako sa to niekedy na podobných poradenských stretnutiach stáva. Oceňujem jeho vnímanie jedinečnosti a originality človeka, na ktorých vo svojom poradenskom prístupe stavia. Pre mňa to bolo pootvorenie okna do mojej duše.

Janka Daniková
majiteľka spoločnosti EMA

Čo hovoria ďalší klienti

eConsulting | Poradenstvo online

Rozhovory a odborné názory v médiách

Psychológ fotografom

Psychologický účinok fotografie

Doprastav, a.s.

Prvá stavebná sporiteľňa

Telefonica O2 Slovakia

Tomáš Šútor – vedúci technik STK

Advokátska kancelária

NBM – značková predajňa Orange Slovensko

Auctio

Benevita

Capitol

Schrack Seconet AG

CCA

EMA

MS
Gastro

Discovery Fine Arts Inc.

ACTION & HEALTH

Best Consult Group

R.I.C.

Radíme Vám aj cez médiá

KONTAKT

Budem rád, ak mi pošlete vaše otázky, inšpirácie alebo spätnú väzbu k mojej práci.

V prípade, ak máte ponuku na spoluprácu, privítam vaše nápady.

Pridajte sa do mojich komunít a zostaňme v kontakte aj cez sociálne siete.