EMA

Poradenské stretnutie s Dr. Ľubošom Ďurdiakom hodnotím veľmi pozitívne v znamení uvoľnenia a poznania. Cítila som sa dobre, nenútene a prirodzene napriek tomu, že mi nehovoril to, čo som chcela počuť, ako sa to niekedy na podobných poradenských stretnutiach stáva.

Poukázal na to, aké veci ma budú sprevádzať do konca života, bolo to pritom podané úprimne a bez ponúkania zaručených riešení toho, čo sa zmeniť nedá. Pre mňa to bolo pootvorenie okna do mojej duše, nahliadnutie aj tam, kde sa zvyčajne nechcem dívať. Minulosť už nezmením, takže to, o čom sme spolu hovorili, ma môže posunúť len dopredu, pravdaže, ak budem chcieť.

Objektívy fotoaparátov nevyhľadávam rada, súčasťou mnou vybraného poradenského stretnutia však bol aj zaujímavý projekt Tru Face – Sebapoznávanie fotografiou. Zo stretnutia tak mám aj fotografie s mojimi portrétmi, na ktorých je zachytené jeho videnie mojej osoby. Fotografie sú profesionálne a skutočne vystihujú moje Ja. Doktora Ďurdiaka odporúčam najmä pre jeho nenútený, prirodzený prístup. Oceňujem jeho vnímanie jedinečnosti a originality človeka, na ktorých vo svojom poradenskom prístupe stavia.

Janka Daniková
majiteľka spoločnosti EMA
Žilina

CCA

Naša spoločnosť využila služby agentúry PSYCHOTREND pri výberovom konaní na obsadenie novej pozície, nového zamestnanca. Výberové konanie za pomoci Dr. Ľuboša Ďurdiaka, bolo vysoko profesionálne, dokázal navodiť atmosféru, kde záujemci sa mohli prejaviť vo svojej prirodzenosti a poskytol nám presné charakteristiky uchádzačov, kde následný výber bol jednoznačný.

Môžem potvrdiť, že po niekoľkoročných skúsenostiach pri výberových konaniach, som mal na niektorých uchádzačov zo začiatku trochu iný pohľad, ale nakoniec som musel uznať, že stanovené charakteristiky uchádzačov Dr. Ďurdiakom boli presné a výstižné. Preto heslo agentúry Psychotrend: „Povieme Vám aj to, čo Vám iní povedať nevedia… a budete stále v predstihu!“ je nielen reklama, ale aj skutočnosť.

Služby Dr. Ďurdiaka môžem jednoznačne odporučiť pri výberových konaniach ako väčších, tak aj menších firiem a rovnako môžem odporučiť jeho poradenstvo v oblasti koučingu, ktoré som mal tiež možnosť osobne vyskúšať.

Ing. Vladimír Macko
riaditeľ spoločnosti CCA, s.r.o.
Dante Caffe, Caffe Nobeli
www.dantecaffe.sk

NBM – značková predajňa Orange Slovensko

Prvý krát som oslovil o pomoc agentúru PSYCHOTREND v roku 2007 ohľadom profesionálneho výberu a posúdenia osobnosti ľudí ako aj uchádzačov o zamestnanie v mojej firme. Je veľmi ťažké si správne vybrať človeka len na základe množstva prijatých žiadostí a potom osobných stretnutí na pohovoroch. Pokiaľ si mám vybrať zamestnanca, ktorý má perspektívy profesionálneho uplatnenia sa, potrebujem kvalifikovanú odbornú radu, na základe ktorej sa mi potom oveľa ľahšie rozhoduje. Zamestnancov, ktorých mám, som vyberal vždy na základe odporučení PaedDr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD. a som veľmi spokojný. Je potom radosť pracovať s ľuďmi, na ktorých sa dá vo všetkom spoľahnúť.

Pokiaľ nastane situácia, kde opäť potrebujem odbornú radu, ak cítim, že som na križovatke, alebo sa neviem rozhodnúť ako ďalej, viem, že sa mám na koho obrátiť, kto mi poradí ako to riešiť a vyriešiť. Naozaj mi je povedané to, čo mi iní povedať nevedia a som stále v predstihu!

Len zriedka stretnete človeka s tak mimoriadnymi schopnosťami, ktorého prístup je aj napriek tomu jedinečný a úprimný. Na každé poradenské stretnutie s doktorom Ďurdiakom sa teším, lebo viem, že dopadne vždy pre našu spoločnosť pozitívne.

Marián Nevín
konateľ spoločnosti NBM, s.r.o.
(značková predajňa Orange Slovensko Zlaté Moravce)
www.orange.sk